Шахісти з Ніжина показали “клас” на змаганнях. Фото

Цікавими та насиченими на різноманітні змагання видалися зимові канікули в Ніжинській шаховій школі! Всього у заходах взяли участь 95 шахістів.

Завершився 2021 рік 27-30 грудня чемпіонатом міста серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших. Звання чемпіона виборов Костянтин Литвин з результатом 8,5 очок з 9 можливих, срібна медаль у Володимира Полозова – 8,0 очок з 9, бронзова – у Максима Коваленка,7,5 з 9. Кращою серед дівчат стала Ангеліна Дука, друге місце посіла Марія Ляшко, третє – Марія Шуст.

А розпочався Новий шаховий 2022 рік  3 січня! Перший турнір –  чемпіонат міста серед юнаків та дівчат 2012 року народження та молодших. І вже 6 січня вітали перших переможців нового року : 1 місце – Євген Сорока, 7,5 очок з 9 можливих, 2 місце – Миколай Славінський, 7,0 з 9, виконав норму III спортивного розряду, 3 місце – Ігор Садов, 7,0 з 9.

9 січня відбувся чемпіонат міста з швидких шахів серед юнаків та дівчат. Учні змагалися у 4 групах: «А» – 1 розряд, «В» – 2 розряд, «С» – 3 розряд, «D» – 4 розряд. У першій групі впевнено переміг Володимир Полозов з результатом 8,0 очок з 8 можливих (!), 2 місце  у Костянтина Литвина, 6,5 з 8, 3 – у Максима Костюченка, 4,0 з 8; серед 2 розрядів перемогли: Владислав Галушко, Марія Ляшко – по 5,5 очок з 8 можливих, Євген Сорока – 5,0 очок з 8; у турнірі 3 розряду кращими стали: Любомир Федоренко – 7,0 очок з 7 можливих, Олександр Андрущенко – 5,5 очок з 7, Назар Ясінський – 5,0 очок з 7; група 4 розряду: Олександр Стеценко – 6,5 очок з 7 можливих, Станіслав Багачек та Дмитро Кінзерський  – по 5,5 очок з 7.

Переможці та призери новорічних змагань нагороджені медалями та грамотами міського відділу з питань фізичної культури та спорту та солодкими призами від Федерації шахів м. Ніжина.