І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Важливе рішення для ніжинців: два соціальні проекти незабаром будуть втілені

Сьогодні, 6 грудня відбулась зустріч депутатів обласної ради,  які представляють Ніжинщину з  головою Чернігівського ОДА Валерієм Кулічем. Депутати об’єдналися задля спільного вирішення регіональних проблем. Представники різних політичних сил подали спільний запит на чергову сесію Чернігівської обласної ради щодо вирішення фінансування проекту водовідведення з вулиці Незалежності у Ніжині.

У ході розмови  розглядалась можливість співфінансування  бюджетами міста та області у співвідношенні 50 на 50. Проте, Валерій Куліч знаючи проблеми міського бюджету пішов на кращі  умови для Ніжина, в результаті необхідно буде виділити всього 30% ніжинцям і, відповідно, з обласного бюджету – 70 % від суми.

Наступним обговорювалось важливе питання стосовно будівництва нового басейну у  Ніжині по вулиці Незалежності. Губернатор області також підтримав таку ініціативу Ніжина та зазначив, що наразі невідомо, скільки коштів буде виділено на область з ДФРР, але Ніжину у всякому разі підуть на зустріч, але ніжинським депутатам треба частину коштів виділити з міського бюджету а також заручитися підтримкою депутатів  Верховної Ради,  які можуть використовувати кошти з Державного фонду соціально-економічного розвитку.

До вирішення проблем міста долучилися депутати Чернігівської обласної ради: Микола Шматок, Юрій Болоховець, Наталія Копиця, Сергій Охонько, Андрій Віротченко, Валерій Гавриленко, Ірина Грозенко, Людмила Бойко, Алла Ковтун та Ігор Дягель.

#СергійОхонько, #Депутатобласної ради, #ВО”Батьківщина”, #басейнуНіжині #ВодовідведенняПоНезалежності #ОбласнаРада

Опубліковано: 6-12-2017