І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинські волонтери провели акцію “Ми – разом!” ФОТО

Мрія Ігоря відвідати музей М.Гоголя у ніжинському університеті збулася. А з ним ще 40 дітей та їх батьків завітали у перший день зими до музейного комплексу університету і заслуховувалися розповідями екскурсоводів В. Скороход, Ані Парубець,Людмили Кузьменко.
На завершення акції “Ми – разом!” відбулася зустріч дітей з майбутніми соціальними працівниками-студентами СР-31, СР-41, магістрантами, викладачами кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи, деканом факультету психології та соціальної роботи.
Теплі слова,спільна робота над колажем,смачне чаювання – все це залишило незабутній слід у серцях учасників зустрічі.
Успішність акції ” Ми – разом!” забеспечили її координатори Наталя Кучеровська (директор міського ЦСССДМ),Світлана Борисюк (доцент кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи) за підтримки соціально-гуманітарного відділу НДУ ім.М.Гоголя, ніжинського міського ЦСССДМ,кафедри соціальної педагогіки і соціальної роботи факультету психології та соціальної роботи,Спілки Самаретян України Чернігівського обєднання, українська греко-католицька церква в Ніжині. Особлива подяка підприємцю Ларисі Чернишовій за солодкий стіл і студентам – волонтерам за роботу.

Опубліковано: 4-12-2017