Щастя - не мета життя, а його засіб
  • :
  • :

Ніжинський «13 Легіон» презентував спортивно-розважальну програму для діток реабілітаційного центру

В такі важкі для країни часи, приємно спостерігати, як активна, спортивна молодь не тільки радіє за здорове життя, але й  опікується дітьми, що опинилися в складних життєвих обставинах.

27 грудня тренери спортивного клубу «13 Легіон» запросили до себе в гості вихованців Ніжинського центру соціальної реабілітації.

Степан Литвиненко і Вероніка Глазкова підготували для діток неймовірну забавку. Спочатку була спортивна розминка: біг, віджимання і вправи для рук і ніг. Дітлахи з радістю повторювали рухи за тренерами і голосно сміялися від задоволення. Продовжила святковий ранок чарівна вистава від учнів ЗОШ №1, які були спеціально запрошені до клубу. Дід Мороз, Снігурочка, Козаки-рятівники, мавки-чарівниці, циганки і злий дракон. Всі ці персонажі співали пісні і розказували чудернацькі історії для всіх присутніх, а також створили казкову атмосферу і подарували дітям з реабілітаційного центру передчуття новорічного дива.

По завершенню святкового ранку дітки всі разом покликали Діда Мороза і Снігурочку, які завітали на свято зі своїм маленьким помічником, символом нового року, цуценятком. Всі разом водили хороводи, а на останок подарували подарунки.

Лілія Журко

Опубліковано: 28-12-2017