Щастя - не мета життя, а його засіб
  • :
  • :

Басейн «кинули» самі ж ніжинські депутати

Уже півроку ми слідкуємо за тим, як розгортаються події над проектом будівництва нового сучасного басейну в Ніжині та як всі гілки влади намагаються найскоріше підготувати документи, щоб отримати мільйони коштів з Державного бюджету, адже міський бюджет не зміг би профінансувати це будівництво.

На 15 грудня, тобто, на сьогодні були заплановані дві вкрай важливі події:

 1. Комісія Державного Фонду Регіонального Розвитку в Чернігівській обласній держадміністрації, де розглядалося можливість фінансування басейну;

 2. Позачергова сесія Ніжинської міської ради, де виносилося останнє рішення по передачі землі комунальному підприємству, що давало можливість для фінансування басейну.

На першу комісію до міста Чернігова поїхали міський голова Анатолій Лінник та депутат обласної ради Сергій Охонько, які захистили подані проекти на ДФРР. Члени даної комісії просили лише  забезпечити збільшення солідарного фінансування, долучивши депутатів Верховної Ради та меценатів. Загалом проекти погодили, а от депутати міської ради підготували так званий “політичний кидок”. З 22 присутніх не проголосувало 7. Для проходження рішення потрібно було 19 голосів.  Для всіх стало катастрофічною несподіванкою неголосування депутатів:

«БПП» – Максим Білоусенко;    

 

«Радикальна партія» – Олександр Безпалий;

«Свобода» – Анатолій Сліпак та Володимир Сипливець;

«Укроп» – Юрій Галата, Олександр Ющенко, та Наталія Радченко.

 

Головуючий на сесії Валерій Салогуб спробував повернутися до проекту рішення, але і на повторному голосуванні голосів не вистачило.

Ніхто так нічого і не зрозумів, адже всі попередні рішення голосувалися одноголосно, а останнє, найважливіше – передача землі комунальному підприємству під басейн, було провалене. Це рішення вищевказаних депутатів поставило під реальну загрозу зрив всього проекту, адже це рішення було вкрай важливим. Вони чи то не розуміють, що час йде на години, чи то навмисно так вчиняють, але вірогідність зриву проекту велика. Якщо будівництво басейну не відбудеться, треба запам’ятати ці прізвища народних обранців, щоб знати хто “відстоює” розвиток міста.

Опубліковано: 15-12-2017