І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

5 грудня відмічається Міжнародний День Волонтера

Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку відмічається 5 грудня- це один з міжнародних днів ООН, на честь осіб, що займаються волонтерством.

З цієї нагоди щиро вітаємо усіх українських волонтерів, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить нашу країну сильнішою. Адже бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

Дякуємо всім, хто присвячує свій час, зусилля, енергію для допомоги іншим, не чекаючи подяк та винагороди. Нехай ваші благі справи повертаються вам добром подвійно! Бажаємо, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

Міський голова Анатолій Лінник,

секретар міської ради Валерій Салогуб

Опубліковано: 5-12-2017