І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Підстав для підвищення тарифів на гарячу воду і тепло немає – Кабмін

В уряді закликали не допускати зростання цін на тепло і гарячу воду, за забезпечення споживачів теплом і гарячим водопостачанням відповідальна місцева влада.

У Кабінеті міністрів України підкреслили про відсутність підстав для підвищення тарифів на гаряче водопостачання і тепло. Про це повідомляє Урядовий портал з посиланням на прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, який закликав не допускати зростання цін на тепло і гарячу воду. Відзначається, що забезпечення споживачів теплом і гарячим водопостачанням з початком опалювального сезону відноситься до відповідальності місцевої влади, як і формування тарифів за спожиті енергоносії, проте поки підстав для підвищення цін немає.

«Розраховую, що місцеві керівники відповідально поставляться до цього і не дозволять собі ніяких підвищень», – наведені в повідомленні слова Гройсмана.

Нагадаємо, що у Ніжині затвердили новий тариф на опалення

В уряді нагадали, що згідно з календарним планом, 15 жовтня в Україні починається опалювальний сезон. Соціальні об’єкти – школи, дитсадки, лікарні – повинні бути підключені до тепла в разі зниження температури в приміщеннях до 16 градусів, житловий фонд – при температурі нижче 8 градусів протягом трьох діб. Як повідомляв УНІАН, за даними Міністерства енергетики та вугільної промисловості і держкомпанії «Укртрансгаз», за станом на початок жовтня в Україні для проходження опалювального сезону 2017-2018 років накопичено майже 16,5 млрд куб. м газу в підземних сховищах і 1,2 млн тонн вугілля на складах ТЕС.

Опубліковано: 17-10-2017