Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Дату святкування Дня міста Ніжина хочуть перенести

Про це стало відомо 5 травня на засіданні постійної депутатської комісії з питань законності. Її головою Олегом Щербаком був зачитаний лист з наступним змістом:

«28 квітня 2017 року на засіданні організаційного комітету з визначення пам’ятних дат і ювілеїв, створеного згідно розпорядження міського голови № 76 від 05 квітня 2016 р., було прийнято рішення повторно клопотати перед депутатами Ніжинської міської ради щодо коригування дати святкування «Дня  міста Ніжина»

У ході обговорення члени організаційного комітету з відзначення пам’ятних дат і ювілеїв прийшли до висновку, що вищевказане святкування варто перенести на 6 травня – День Святого Георгія (Юрія) покровителя міста. У разі необхідності проведення святкових заходів призначати на найближчу до дати суботу.

Звертаємось до Вас з клопотанням винести на розгляд депутатів питання про День міста Ніжина. У разі прийняття даного рішення депутатським корпусом – розробити та внести відповідний додаток до Статуту міста Ніжина.»

 

Зазначимо що зараз День міста в Ніжина відзначають 15 вересня на честь його звільнення від німецьких загарбників у 1943 році. Раніше лунали думки про те, щоб перенести святкування Дня міста на 26 березня, але в такому разі депутати зазначили, потрібно враховувати погодні умови, адже подібні дати супроводжуються масовими заходами.

 

Після оприлюднення листа серед присутніх почались обговорення. Депутати погодились, що рішення про перенесення дати святкування є допустимим, адже після неї вряд йдуть інші визначні дати – такі як День памяті-примиреня, Вишиванки та інші. Проте всі зійшлись на думці, що даний лист треба розіслати по депутатським фракціям задля вивчення та обговорення. В подальшому винести на розгляд сесії та провести громадські слухання з даного питання. Останнє є необхідністю, адже, хто як не громада міста має приймати таке рішення.

Марина Волинець

Опубліковано: 5-5-2017

Залишити відповідь