І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Її мрії прославили Ніжин і закохали його жителів у танок

9 листопада в актовій залі Ніжинського будинку культури відбувся концерт з нагоди ювілею талановитої, непересічної і яскравої людини – директора і натхненника Ніжинської дитячої хореографічної школи Галини Тимошенко. Цього дня з вуст запрошених гостей, колег і учасників концерту лунали щирі і теплі слова вітання на честь винуватиці свята.

Захід пройшов під гаслом «Людина, в якої збулись мрії». Адже, ще дівчинкою, маленька Галинка мріяла танцювати на сцені. Ставши дорослою постала нова мрія – хореографічна школа в Ніжині. Коли ці мрії здійснилися,  нова не змусила себе довго чекати. Новою мрією  став шумовий оркест Ніжинської дитячої хореографічної школи. Крім цього він став не тільки новою здійсненою мрією, а ще й чудовим прикладом невичерпної енергії, незрівняної творчості і талановитості. Кожна хореографічна композиція ансамблю «Ритм» була втіленням неповторного смаку Галини Тимошенко. Це неодноразово підмічали гості, котрі виходили на сцену, аби привітати Галину Львівну. Серед присутніх були такі почесні гості, як міський голова Анатолій Лінник, помічник народного депутата Тамара Стратілат, меценати Наталія і Анатолій Копиця. Приємним сюрпризом для іменинниці був приїзд вихованиці знаного хореографа разом з її учнями, яких вона навчає всьому тому, що колись в неї вклала Галина Тимошенко.  Найчуттєвішим серед інших танцювальних номерів була постановка під назвою «Журавлі», яку присвятили батькам перлини Ніжинської хореографії. Під чаруючу мелодію пари кружляли у хвилюючому танці.

Море квітів, посмішок, вітань і зворушливих слів – саме таким запам’ятається ювілей яскравої зірки на небосхилі Ніжинської хореографії.

Лілія Журко

Опубліковано: 10-11-2017