Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Як ніжинці ставляться до блокування соцмереж. Опитування

Як ви відноситесь до блокування соцмереж? – Про це питали журналісти сайту “Нежатин” у жителів Ніжина. Відповіді нас здивували…
Почали своє опитування зі старшого покоління, адже вони є також активними учасниками соцмереж.

Перша наша опитувана Людмила негативно відноситься до заборон і вважає: «Блокування та обмеження – утиск прав людини, адже кожен має право сам обирати, що дивитися і як дивитися. А будь-які заборони можуть викликати «антиефект» з боку народe.»

Ігор, студент НДУ, також негативної думки щодо заборон: « «ВКонтакте» був зручним способом зв’язуватися з одногрупниками й дізнаватися про домашні завдання» А на питання: «Чи будете використовувати обхідні методи, щоб зайти на заборонені сайти?», – Ігор зазначив, що поки не буде розголошувати цю інформацію.


Михайло, також студент НДУ, не вважає, що це така вже й трагедія, як про неї говорять: «Без соціальних мереж, люди будуть більше спілкуватися наживо, а це, без сумніву, великий плюс».


Фахівець першої категорії соціально-гуманітарного відділу НДУ імені Миколи Гоголя Олександр Турчинов., наголосив, що це обмеження тільки для державних структур і до звичайних користувачів це не дійде. А щодо російської пропаганди в соцмережах, зацуважив: « У мене в «ВКонтакте» 5000 друзів, а в «Однокласниках» – 3000, і 80% з них мають проукраїнські погляди, з такою кількістю людей ми можемо пропагандувати Україну на, так званій, «території ворога».


Також потрібно дізнатися думки молодшого покоління. Школяр Артем дуже засмучений блокуванням і не бачить жодних альтернатив, уже так звичному, «ВК».


АНОНІМНИЙ педагог з НДУ підтримує ідею обома руками, адже молоде покоління і так зможе знайти методи, як зайти «куди потрібно». А от для старшого покоління ця ідея дуже актуальна, адже всю інформацію, яка викладається в соцмережах, люди, яким за 50, сприймають як незаперечну правду, і саме для таких прошарків населення потрібно робити обмеження.

Опубліковано: 18-5-2017