І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Як продовжують знищувати Ніжинський завод по ремонту саперної техніки. ВІДЕО

Три місяці тому в мережі поширилася новина про продаж “Укроборонпромом” за ціною “Мерседеса” єдиного заводу по ремонту інженерно-саперної техніки. Йдеться про “Ніжинський ремонтний завод інженерного озброєння”, головний цех з обладнанням якого півроку тому легко пустили “з молотка” за 1,8 млн. гривень. В “Укроборонпрому” переконують: підприємство збиткове, оскільки з Міноборони замовлень на ремонт техніки немає, а головний цех насправді банально простоює. Кому вигідно в умовах війни знищити унікальний ремзавод, – з’ясовувала Анна-Єва Мельник.

І хоа в інтерв’ю з журналістами в. о. директора Сергій Приходько говорить про те, що ремонтувати інженерну техніку готові хоч зараз, але замовлень немає. Та як вже раніше висвітлювалось нашою редакцією – замовлення є.

28 липня, відповідно до умов договору, до Ніжинського ремонтного заводу було доставлено першу одиницю військової техніки для проведення капітального ремонту. 16 серпня доставили другу одиницю для проведення аналогічних робіт. Терміни виконання по капремонту військової техніки закінчуються 31 жовтня 2017 року. На даний час ми маємо інформацію від працівників даного підприємства, що військова техніка не ремонтується і станом на сьогоднішній не проведено жодних робіт у зв’язку з тим, що відсутні приміщення, які придатні для проведення такого роду робіт, хоча директор Сергій Приходько гарантував, що продані приміщення не потрібні заводу для виконання своїх прямих виробничих дій.

 31 жовтня, закінчився термін виконання договірних зобов’язань по ремонту даної техніки. Згідно наданої нам інформації з приватних джерел, представники Національної гвардії України відвідали заваод заводу, і врахвуючи те, що роботи не були виконані, і навіть не розпочались, заводу можуть бути будуть виписані штрафні санкції у зв’язку з несвоєчасним виконанням договірних зобов’язань. Даний факт у майбутньому стане додатковим тягарем і збільшить, і без того великий борг державного підприємства.

Оцінюючи дану ситуацію, можна дійти до висновку, що після розпродажу виробничих приміщень Сергієм Приходьком завод практично перестав існувати, адже не може надавати послуги по ремонту інженерної військової техніки. І це в той час, коли в Україні проходить антитерористична операція.

ЧИТАТИ ПО ТЕМІ: «Перший пішов» або Продовження зрадницьких махінацій з Ніжинським ремзаводом

Опубліковано: 22-11-2017

Залишити відповідь