І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Яких цін чекати від цьогорічного ярмарку?

Для кожного з нас Покровський Ярмарок у Ніжині це, перш за все, фінансові витрати на сувеніри, тепленькі вироби з овчини, смаколики та інші товари, котрі пропонують нам щедрі продавці ярмарку. Заходиш на Гоголівську і очі розбігаються… Що взяти? Може глиняний горщик? Чи дерев’яну дощечку? Чи яскраву вишиваночку? А можливо тепленьку ковдру з овечої шерсті?  Та коли поглянеш на вартість, одразу розумієш, що купити все, чого хочеться, не вийде… Тож, які ціни цьогоріч чекають ніжинців на ярмарку?

Сьогодні продавці лише починають виставляти товари, але все одно є що придбати. Так, пара тепленьких капців з овечої шерсті цьогоріч коштує від 100 гривень, тоді як минулого року було близько 80 гривень за пару. За коротенькі валянки продавці правлять ціну у 150 гривень, не менше.

Різноманітні вишиваночки, як чоловічі, так і жіночі, обійдуться вам у 600 гривень і більше за одину.

Для справжніх господинь, що цікавляться кухонним начинням, вартість дощечки для нарізання складає від 45 гривень, глиняного горщика для запікання – від 85 гривень, а кухонної лопатки від 10 гривень.

В’язка бубликів обійдеться у 20 гривень, а різноманітні льодяники – від 10 гривень за штуку.

Ціни на одяг різняться, та зимову куртку дешевше ніж за 1000 гривень навряд чи знайдете. Приблизно такі самі розцінки й на зимове взуття.

За словами продавців ціни в цьому році трохи вище, але й сировина для виробництва товару також подорожчала. Та, навіть не зважаючи на ціни, уже сьогодні бажаючих придбати собі ярмаркових цікавинок більше, ніж багато.

Опубліковано: 12-10-2017