І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Яким ти бачиш Ніжин у 2027 році? Прийми участь у розробці стратегії розвитку свого міста

Ми всі говоримо про те, як хотіли б жити в успішному місті, яке постійно розвивається і має стабільну економіку. Але такими міста не стають самі по собі. Їх створює влада, яка бачить і слідує напрацьованомому вектору розвитку і небайдужа громада, котра не стоїть осторонь ініціатив та ідей.

Саме з метою спільної розробки плану розвитку Ніжина виступив на черговій сесії міської ради депутат обласної ради від ВО «Батьківщина» Сергій Охонько:

“Кожне місто, як корабель, рухається в певному напрямку. Одні рухаються планово і розвиваються, інші – хаотично й непередбачувано, їх доля є невтішною. Депутати цього скликання мабуть уже зіткнулися з тим, що в більшості проекти соціально-економічного розвитку «все про все, але ні про що». Вони в більшості розробляються типово і системно виконуються, але життя в місті не покращується. Тому я хотів би, щоб кожен із нас замислився і поставив перед собою питання: «Яким ми бачимо Ніжин через 10 років?».

Ми маємо розуміти, яким хочемо бачити наше місто, і відпрацювати шляхи, як цього здобути. Адже без довгострокової стратегії, жодне місто, з тих, які зараз є взірцем успіху, не стало б таким.

Тому у мене є пропозиція об’єднатися в цьому питанні громадськості, адже вона має формувати бачення розвитку Ніжина в майбутньому, влада повинна її втілювати в життя. Має організуватися насправді активна група людей, яка сформує бачення нашого міста. Нинішній склад міської ради працює, на мою думку, якнайкраще, але ми повинні розуміти до чого йдемо, яким хочемо бачити своє місто: промисловим, студентським, туристичним, чи якимось іншим…

Тож, запрошую 8 і 18 жовтня на 10 годину, до великої зали міськвиконкому провести зустріч із громадою, депутатами, представниками всіх політичних сил, аби обговорити вектор розвитку, розробити стратегію, створити робочу группу, затвердити її на сесії міської ради. І кожного року при плануванні бюджету триматись напрацьованої стратегії розвитку. Я офіційно запрошую міського голову Лінника Анатолія Валерійовіча та його заступників, всі політичні сили, депутатів і громаду міста.

Розуміючи, що міська влада теж працює над стратегією, впевнений, що спільними зусиллями ми розробимо та затвердимо довгостроковий і якісний продукт майбутнього нашого міста. В цьому процесі будуть задіяні не тільки міські громадські організації, а й з інших міст, які мають досвід і допоможуть у цій важливій для нашої громади справі”.

Тож, ніжинці, якщо бажаєте щось змінити в місті, і щоб до вашої думки дослухались – це якраз та можливість, адже майбутнє починається з кожного з нас.

                                                                                      

Опубліковано: 5-10-2017