Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Юні ракетомоделісти Ніжина одержали низку нагород на Всеукраїнських змаганнях 

На традиційні Всеукраїнські змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту та юних ракетомоделістів в місто Скадовськ, прибули учасники з багатьох областей України. Були представники Львівської, Івано-Франківської, Волинської, Черкаської, Полтавської, Донецької, Сумської, Чернігівської,  Херсонської областей, міст Дніпра та Харкова. Всього у змаганнях взяли участь 13 команд юних ракетомоделістів ( учні віком до 15 років) і 6 команд учнівської молоді (віком до 18 років).

Команду Чернігівської області склали вихованці Ніжинської СЮТ Петрух Антон, Смоляр Дмитро, Іванець Роман та учень ЧОЦНТТУМ Цирулік Віктор. У чотирьохденній боротьбі хлопці вибороли друге командне місце, поступившись команді Львівської області. В особистому заліку чемпіоном в класі моделей ракетопланів на тривалість польоту став Смоляр Дмитро. В класі моделей копій ракет перше місце посів Іванець Роман. Друге місце в цьому класі у Петруха Антона. В класі моделей радіокерованих ракетопланів третє місце у Цируліка Віктора.

В рамках цих змагань відбувся перших етап кубку України “Кубок Херсону” , в якому ніжинці теж взяли участь та одержали низку нагород. В класі моделей копій три призові місця вибороли Іванець Роман, Петрух Антон, Смоляр Дмитро. В класі моделей ракет з ротором переможцем став Петрух Антон, а в класі моделей ракетопланів друге місце посів Смоляр Дмитро.

У змаганнях юних ракетомоделістів командну перемогу святкувала команда Ніжинської СЮТ. До складу команди увійшли Пархоменко Богдан та Примушко Андрій. В особистому заліку Пархоменко Богдан став чемпіоном в класі моделей ракет зі стрічкою, та в класі моделей напівкопій.

Готували команду керівники Панахно В.В., Шуляк С. В., Приданніков Д. Б.

Наступною спортивною подією у ракетомоделістів буде Чемпіонат України, який в цьому році приймає Ніжин з 27 червня по 3 липня.

Приданніков Д. Б

(керівник ракетомодельного гуртка СЮТ)

Опубліковано: 17-5-2017