І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Шукають «сумашедшую» ідею для Ніжина

Ніжин разом з іншими містами України бере участь ЄС/ПРООН місцевий розвиток орієнтований на громаду, одним із компонентом якого являється проект «Розумні міста».  Наданий час відділ інвестиційної діяльності та розвитку інфраструктури Ніжинської міської ради запроваджує три мікропроекти: відкритий бюджет, мобільні додатки для отримання туристичних послуг та електронна реєстрація для отримання медичних послуг.

Дані мікропроекти, за словами керівництва відділу,  впроваджуються, і жителі міста та його гості на початку літа вже можуть ними користуватися. В кінці року ЄС ПРООН оголосило додатковий конкурс серед міст учасників, а це  28 міст України (Ніжин в їх числі). Зміст даного конкурсу – найкращі 10 пропозицій буде профінансовано у сумі 18 тисяч доларі на умовах співфінансування 80 (ПРООН) /20 ( місцевий бюджет).

11 січня, начальник відділу інвестиційної діяльності та розвиток інфраструктури Ніжинської міської ради Денис Ворона  на черговому засіданні постійної депутатської комісії з питань земельних відносин та будівництва запропонував присутнім  два варіанти пропозицій. Електронний документообіг: необхідна система для “Сучасного міста”. При його впровадженні всі документи будуть в електронному вигляді, і все це можна прослідкувати в будь який час доби. Другий варіант- це інтерактивна карта міста. Карта де можна розміщувати різноманітну інформацію. Наприклад: вільні земельні ділянки, тимчасові споруди, комунальне майно то що.

Депутати вислухали начальника відділу та порадили усім охочим  надати свої пропозиції.
“Тож шукаємо «сумашедшую» ідею, що вкрай необхідна для нашого міста” – підсумував Денис Ворона.

Тетяна Марченко

Опубліковано: 11-1-2017