І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Чи покращився добробут ніжинців?

З нагоди  міжнародного дня боротьби із бідністю журналісти «Нежатину» вирішили поцікавитися у ніжинців, якої вони думки про ситуацію в місті, які в них способи боротьби з бідністю і хто винен?

Серед опитаних були люди  середнього працездатного віку, які виказували загальне задоволення своїм фінансовим положенням. Зокрема опитані чоловіки зазначали, якщо їм не буде вистачати коштів на стабільне життя то просто знайдуть собі іншу, або додаткову роботу.

Люди пенсійного віку навпаки виказували повне незадоволення існуючим фінансовим положенням.

Більш детально в коментарях опитаних містян

Катерина, пенсіонерка: « В цілому життя не покращилося. Мені соромно просити гроші у дітей, а після сплати комунальних послуг грошей не вистачає навіть на саме необхідне.»

Ірина ,тимчасово безробітна: «Взагалі позитивні зміни відбуваються в нашому місті, але все ж таки положення людей залишається дуже складним. Особисто мені на все хватає, але є люди  які потребують найнеобхіднішого. Основною перепоною до заможного життя ніжинців і українців в цілому є вища законодавча і виконавча влада. Поки закони не будуть прийматися для народу покращення нам не бачити»

Тамара Миколаївна, бібліотекар: «Нажаль в фінансовому плані жодного покращення нема, можна навіть сказати, що ситуація с кожним днем погіршується. Щоб фінансове становище стало краще я б в першу чергу перестала постійно піднімати тарифи. Кабінет міністрів каже, що підстав для підняття цін на тепло для населення немає, але міська влада ці підстави знайшла.»

Анна Миколаївна, пенсіонерка: « Я 43 роки проробила вчителем, а мій чоловік лікарем і що ми заробили? Мізерна пенсі, якої ні на що не вистачає. Яке ж покращення, коли все дорожчає з кожним днем»

Михайло, працівник сфери обслуговування : « Добробут держави починається з верхівки. Треба або ж зупинити ріст цін, або підняти заробітну плату. Після підняття мінімальної зарплати ціни виросли прямопропорційно і в цілому ситуація не змінилася»

Олександр, охоронник: « В моєму житті все стабільно. На мій погляд життя в Ніжині покращується. Якщо моє фінансове становище погіршиться я насамперед буду шукати іншу роботу або підробіток. Моє життя в першу чергу – мій вибір і залежить лише від мене!»

Максим, різноробочий: « Особисто мені стало жити складніше, ціни ростуть, тарифи також. Покращення кожної окремої людини залежить лише від неї. Якщо хочеш більше грошей то більше працюй. Коли в нашій державі кожен буде відноситися відповідально до своїх громадських обов’язків то покращення відбудеться досить швидко»

Опубліковано: 18-10-2017