І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

“Хто не скаче, той москаль”: Мегамарш у вишиванках відбувся у Ніжині. ФОТО

У Ніжині, цього року, як і в минулому, День вишиванки, супроводжувала похмура погода, але нічого не змогло затьмарити світло вишиванок ніжинців.

Всі бажаючі взяти участь у Мегамарші в вишиванках прибули до Покровської церкви, звідки, власне, і почалась хода.  Настоятель Свято Покровського храму отець Михаїл Якубів благословив учасників Мегамаршу та окропив свяченою водою. А далі, з високо піднятою головою, ніжинці рушили до площі Франка, проходячи площу Заньковецької та Гоголівську вулицю. Працівники установ, магазинів та звичайні ніжинці радо вітали учасників. На чолі Мегамаршу були ніжинські байкери, позаду них ішов ансамбль барабанщиць Ніжинського училища культури і мистецтв імені Марії Заньковецької. За ними крокувало близько ста ніжинців, серед яких були міський голова Анатолій Лінник, секретар міської ради Валерій Салогуб, депутат обласної ради Сергій Охонько, заступник голови районної рад Наталія Березка та начальник управління культури і туризму Валерій Примаченко.

На площі Франка учасників Мегамаршу вже зустрічав оркестр училища культури, а також хор «Сяйво» Ніжинської музичної школи. Визначним цього року було те, що одягнуті в вишиванки ніжинці вишикувались у Герб України, а потім і в Герб кримських татар у пам’ять за жертвами геноциду їхнього народу.

Зазначмо, що Мегамарш у вишиванках проходить у Ніжині вже традиційно третій рік.

Марина Волинець

Опубліковано: 18-5-2017

Залишити відповідь