І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Хоч дощу не йти або У Ніжині дорогами «плавають»

Краса міста Ніжина в повній мірі «розкривається» під час дощів. Доріг та тротуарів майже не видно, адже вони перетворюються на маленькі річечки. От тільки люди беруть з собою не човники, а парасольки. Ми вже не говоримо про те, що прекрасна половина міста не може спокійно пройтись і в суху погоду на підпорах, бо ж ті безпощадно псуються.

З 1 грудня Ніжин заливає дощами, водою. Залиті не тільки дороги, а й пішохідні переходи  по Московські і Франка, навіть, подекуди тротуари. В соцмережех активно почали поширюватись фотографії обурених ніжинців, які фіксували стан вулиць. Треба сказати ми й самі близько зіткнулись з цією проблемою. Тротуари вулиці Авдіївська перетворюються у місиво. Йдучи, не знаєш на яку глибину погрузнеш у багнюці. Доводиться обходити проїжджою частиною. А у вечірній час – це дуже небезпечно. Особливо, на небезпеку наражаються діти, котрі повертаються зі школи.

Мешканці вулиці Григорія Сковороди також втомились «плавати». Проїжджу дорогу такою назвати не можна. На фото добре видно, що це справжнісіньке озеро. На периферії міста такий стан доріг непоодинокий…

Та що говорити за віддалені куточки міста, якщо по головній алеї міста пройти також складно. Доводиться обходити травою. Звідси і результат – зелене покриття витоптується.

Тож, чи не час міській владі серйозно попрацювати  над цим питанням?

Опубліковано: 4-12-2017