Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

У Ніжинській ДЮСШ будуть готуватися до Олімпійських ігор?

На сьогоднішній день постала нагальна потреба у ремонті спортивного залу ДЮСШ по вулиці Московська, 3. Про це заявив на засіданні постійної депутатської комісії з соціально-гуманітарних питань начальник відділу спорту Павло Глушко.  Він зауважив, що підлога і вікна вже давно в аварійному стані. Наразі у приміщені займаються лише волейболісти, але воно не відповідає жодним вимогам для тренування спортсменів.

 

Орієнтовна вартість заміни підлоги, за інформацією поданою директором ДЮСШ Валерієм Зінченко  складає 600-700 тис. гривень. Це чималі кошти для ніжинського бюджету, тому перед спортивною громадою Ніжина поставала нелегка задача: зробити належні умови для тренування спортсменів з перспективою на подальший розвиток, залучивши кошти без великого навантаження для міського бюджету.

У результаті пошуку варіантів вирішення даної проблеми Павло Глушко знайшов альтернативу заміні підлоги – створення майданчика для пляжного волейболу. У такому випадку поверхня підлоги буде покрита шаром піску висотою в 40 см. Вартість таких робіт  складатиме 50 тис. грн.

Втілення даного проекту дасть змогу тренуватися в приміщенні ДЮСШ не лише спортсменам з Ніжина, але й федераціям України, які претендують на олімпійське золото.

 

Стосовно перспектив розвитку волейболу в Україні Павло Володимирович повідомив: «Діти, які займаються класичним волейболом, то питання буде вирішуватись директором ДЮСШ Валерієм Зінченко  і начальником управління освіти Станіславом Крапивянським. Оскільки вони зараз займаються в приміщені ДЮСШ, де неналежні умови, є можливість в майбутньому перенести тренування в ЗОШ № 3. Якщо депутати Ніжинської міської ради і управління освіти погодять даний проект, то його реалізація можлива в період літніх канікул».

Члени постійної комісії з гуманітарних питань підтримали дану пропозицію, зокрема  Костянтин Смалій зауважив: «Подібних майданчиків  три на всю Україну, і я як спортсмен з 30-ти літнім досвідом впевнено можу сказати, це позитивно вплине не тільки на імідж нашого міста, яке стане відомим в Україні і за її межами, а  також поповнить міський бюджет за рахунок тих тренувальних занять, які будуть проводити тут Федерації з пляжних видів спорту».

Лілія Журко

Опубліковано: 11-1-2018