І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

У Ніжинраді заколядували!

10 січня  у великій залі виконавчого комітету Ніжинської міської ради  заколядували вихованці Школи мистецтв разом з протоієреєм храму Святої Покрови Михаїлом Якубовим. Вони  привітали працівників з Різдвом Христовим, презентувавши театралізований Вертеп. Діти співали колядок, декламували патріотичні вірші та читали молитву за Україну.

По закінченню свята міський голова подякував колядникам: «Вихованці Ніжинської школи мистецтв подарували неймовірні відчуття і святковий настрій, кожного року діти демонструють все вищий мистецький рівень підготовки. Це свято вшановується вже понад дві тисячі років і залишається найсвітлішим. Воно несе нам віру у краще майбутнє, мир, злагоду, процвітання», побажав всім присутнім міцного здоров’я, добробуту, Божої благодаті і вручив подарунки юним акторам.

Зі словами вдячності на адресу міського голови і міської влади виступила Людмила Єрмольченко, директор Ніжинського училища культури і мистецтв. Вона подякувала за нове гарне приміщення, яке дає можливість займатися з творчими дітками у комфортних умовах.

Відділ інформаційно-аналітичної роботи
та комунікацій з громадськістю
виконавчого комітету
Ніжинської міської ради

Опубліковано: 10-1-2017