Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

У Носівському районі зафіксували «каруселі» на виборах

На Чернігівщині повідомили про організацію виборчої «каруселі».

Про це написали на своїй сторінці в Facebook депутат Чернігівської обласної ради з фракції «Батьківщина» Сергій Охонько.

«Тільки що в селі Володькова Дівиця впіймали людину, яка виносила чисті бюлетені з виборчої дільниці. Це говорить про те, що “каруселі” працюють по повній. Практично в кожну оселю приходили “незнайомці” й пропонували по 300 грн… Найганебніші вибори за останні часи», – написав він.

Також, за словами Сергія Охонька, масово ведеться підвіз виборців до дільниць.

Як відомо, «карусель» — метод фальсифікації виборів. Суть технології: один з виборців виносить з дільниці свій незаповнений бюлетень і віддає його старшому виконавцеві групи. Далі на цьому бюлетені ставиться позначка «за» потрібного кандидата і в такому вигляді бюлетень видається наступному з учасників «каруселі». Цей учасник прийшовши на дільницю ховає до кишені виданий чистий бюлетень, а в урну кидає бюлетень із відповідною позначкою.

Незаповнений бюлетень після виходу з дільниці видається старшому по групі, і далі «карусель» прокручується необмежену кількість разів.

Нагадаємо, сьогодні на Чернігівщині відбуваються вибори до шести об’єднаних територіальних громад: Корюківської, Коропської, Сновської, Михайло-Коцюбинської, Іванівської та Носівської.

Як повідомлялося раніше, на Коропщині викрили підкуп виборців.

Джерело: val.ua

Опубліковано: 18-12-2016