І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Трагедії на дорозі Чернігівщини можна було б уникнути, якщо…

Колишній радник міністра МВС Антон Геращенко відреагував на жахливу аварію, що сталася позавчора на чернігівській трасі. Як відомо, внаслідок ДТПзагинула молода мати та двоє малолітніх дітей.

«Трагедії можна було б уникнути, якби в Україні було б обов’язковим носіння світловідбивними наклейок на одяг, як це є в ряді європейських країн.

Маленький світловідбивачі, ціна якого – копійки, закріплений на липучці на одязі дитини або на дитячій колясці, може зберегти десятки, сотні життів на рік.

Теж стосується і дорослих, які живуть в сільській місцевості і часто ходять ввечері вздовж неосвітлених автодоріг », – написавши Геращенко на життя без странице у Фейсбуці.

ВІН кож зазначилися, що незрозуміло, чому мати ІЗ ДІТЬМИ решила перейти дорогу у не освітлюваному місці за 50 метрів від пішохідного переходу.

Тож, Антон Геращенко звернув до Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана та Міністра МВС Арсена Авакова з пропозіцією очоліті рух за Впровадження обов’язкового носіння світловідбівніх наклейок для дітей в Україні.

Як повідомлялося раніше, водій затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. За попередньою інформацією, він був тверезий.

За фактом загибелі людей відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) – карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

Джерело: pik.cn.ua

Опубліковано: 22-11-2017