Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Тарифи “Укрпошти” на доставку преси виростуть: названі нові ціни

“Укрпошта” повідомила про двоетапному підвищення тарифів на доставку преси. В результаті обох підвищень тариф виросте на 43,9%, передає УНН з посиланням на повідомлення компанії.

“Міністерство інфраструктури затвердило тарифи для” Укрпошти “на прийом і доставку періодичних друкованих видань за передплатою. Тарифи будуть змінюватися в два етапи.

Перший етап триватиме з 1 липня до 31 грудня 2018 року, коли тарифи будуть підвищуватися в середньому на 24,7%.

Другий етап – з 1 січня 2019 року передбачає підвищення рівня тарифів на 19,2% в порівнянні з першим етапом “, – йдеться в повідомленні.

У той же час, тарифи на приймання та доставку вітчизняних періодичних друкованих видань за передплатою для видань, на які поширюється дія ст. 9 Закону “Про державну підтримку засобів масової інформації та соціальний захист журналістів”, повинні складати не більше 40% собівартості виготовлення одного примірника передплатного видання.

“Тобто якщо редакції (видавництва) не змінять собівартості видання, прийнятий наказ не вплине на вартість послуг з прийому та доставки цих видань”, – звернули увагу в компанії.

В “Укрпошті” відзначили, що підвищення тарифів має забезпечити мінімальну рентабельність надання послуг, адже в минулому році держпідприємства надавали послуги з доставки та прийому газет і журналів нижче собівартості, що негативно позначалося на фінансовому стані “Укрпошти” і “Преси” та призводило до збитків .

Для передплатників, які оформили передплату на рік, ціна доставки в 2018 році не зміниться.

Джерело:facenews.ua

Опубліковано: 14-4-2018