І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Судний день: у Ніжині підвищили ціну на проїзд у маршрутках

11 травня голосуванням членів  виконкому Ніжинської міської ради було прийнято рішення про підвищення тарифу на послуги міського пасажирського автомобільного транспорту. Ціна встановлена перевізниками складає – 4, 50 гривень.

Як зазначив начальник транспортного відділу Віктор Карпенко, такий тариф є знижений, адже попередньо розмова йшла про 4, 95 грн. Даний тариф направлявся до Антимонопольного комітету, звідки прийшов висновок про дозвіл на підвищення до ціни 4, 50 за проїзд громадському транспорті.

За якими ж цінами їздитимуть школярі?

«По закону України ми маємо перевозити учнів за ціною, що складає 0, 75% від загальної вартості прозду, а це – 3 грн. Проте, наші перевізники пішли на поступки та написали відповідні листи про згоду перевозити школярів, не залежно від віку, але при пред’явлені учнівського квитка  по 1 грн., а у вихідні та канікули по 3 грн.

Безкоштовно користуватимуться громадським транспортом, при пред’явленні посвідчення, зможуть пасажирів наступних пільгових категорій:

– учасників бойових дій;

– інвалідів війни всіх груп;

– інвалідів першої групи загального захворювання (безстроково);

– дітей інвалідів;

інвалідів по зору 1 групи (безстроково),

– інвалідів з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи 1 категорії,

– учасників АТО та членів сім’ї загиблого в АТО;

Зазначимо, що тема про підвищення  проїзду у Ніжинських маршрутках почала підніматись у січні 2017 року. Тоді мешканці міста були обурені даною пропозицією. Протягом  4 місяців проводились громадські слухання результат обговорень яких не вплинув на прийняте рішення 11 травня.

Волинець Марина

Опубліковано: 11-5-2017

Залишити відповідь