І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Створення муніципальної аптеки у Ніжині об’єднало різні політичні сили

Ніжинці з нетерпінням чекають створення муніципальної аптеки в місті. Вивчивши це питання, фракція Ніжинської ВО «Батьківщина» в особі Олега Щербака, Олександра Ігнатюка та депутата обласної ради Сергія Охонька, нині ініціює створення такої аптеки у Ніжині. “Цей проект повинен бути спрямований як на покращення обслуговування ніжинців та жителів району, зменшення вартості ліків, так і на самоокупність комунального закладу», – у своєму коментарі зазначив Сегій Миколайович.

ПО ТЕМІ: У Ніжині має з’явитись аптека, в якій ціни на ліки регулюватиме міська влада

Зараз у розробці знаходиться проект рішення, який мають вивчити на профільних комісіях та  розглянути на сесії міської ради. Його основним пунктом є – Утворити комунальне підприємство «Ніжинська міська муніципальна аптека» по реалізації медичних препаратів та засобів населенню міста Ніжина, з метою ефективної та конкуренто спроможної ціноутворюючої ситуації на ринку медичних препаратів та засобів, створення ефективної роботи по забезпеченню медичними препаратами пільгових категорій населення Ніжина, воїнів антитерористичної операції, та інших категорій населення, які мають пільги на придбання медичних препаратів та засобів.

Депутати міської ради одноголосно і охоче підтримали таку ініціативу, про що свідчать їх білборди на вулицях міста з гаслом: “Назустріч людям! Доступні послуги! Доступні ціни!”. Дане покращення підтримав і міський голова Анатолій Лінник. У своїй сторінці на Фейсбук він зачепив тему проблемних питань, пов`язаних з медичним обслуговуванням, педіатрією, та муніципальною аптекою. Він подякував депутатам, які незалежно від їх політичної приналежності підтримують шляхи покращення медицини у Ніжині. «Я, як міський голова, в цілому задоволений якісним складом, ініціативністю та професіоналізмом міської ради. Той факт, що майже кожне питання проходить справжнє, а не номінальне обговорення, свідчить, що Ніжин не даремно визнано одним з найдемократичніших міст України», – пише він.
Таким чином єдність депутатів у даному питанні сформувала правильний хід дій, що призведе до покращення умов життя ніжинців. Адже тільки доступна медицина стане запорукою здорового населення.

Опубліковано: 12-7-2017