Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Старання ніжинських комунальників “переїхала” автівка

Роботи по реконструкції скверу Лисянського в Ніжині почались на початку 2013 року. Процес триває ще й досі. Таку довготривалість керівники міста пояснювали нестабільним фінансуванням. В питанні коштів тоді допомогла Асоціація «Об’єднання підприємств Ніжинщини».  Завдяки їх внескам, а це 40 000 грн., вдалось закупили 60 метрів погонного бордюру і 90 м² гранітного мощення доріжки та навколо пам’ятника. На всі інші будматеріали з міського бюджету було виділено близько 80 000 грн.

Але для того, щоб був гарний результат недостатньо лише одних коштів. Велике значення має майстерність спеціалістів, які займаються роботами. Велике здивування настигло нас, коли одного дня йдучи сквером, побачили доріжку вимощену плиткою: розбита, неохайна, плитку хоч бери та виймай.

«Що то за якість виконаних робіт?», – запитали ми у виконавця керівника КП «ВУКГ» Владислава Кормана. Почувши відповідь, зрозуміли, що проблема зовсім не у виконаних роботах. За його словами хтось невідомий проїхав по дорозі викладеною плиткою на автомобілі та пошкодив її. «Така проблема є не тільки у нашого міста. Від такої поведінки громадян страждає вся Україна – менталітет. Наші ж громадяни руйнують те, що для них роблять за їхні ж гроші. Яскравий тому приклад – знак «Я люблю Ніжин», лампочки в парках, перевернуті сміттєві баки, і багато інших актів вандалізму. Давайте поважати себе, своє місто і свою країну, тільки тоді ми зможемо “жити по новому”, – зазначив Владислав Адольфович. Окрім того додав, що вимощення плитки будуть перероблювати.

Підготував Володимир Борисюк

Опубліковано: 26-4-2017

Залишити відповідь