І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Спорт- чудова профілактика правопорушень серед підлітків Чернігівської області

На Чернігівщині поліція залучає неповнолітніх до активного способу життя

Поліцейські Чернігівської області разом зі спортивними організаціями влаштували дозвілля для півсотні дітей з реабілітаційних центрів, шкіл-інтернатів, професійно-технічних закладів тощо.
Проаналізувавши передумови скоєння кримінальних правопорушень, співробітники ювенальної превенції дійшли висновку, що неповнолітні «шукають пригоди» через безконтрольність з боку батьків та бажання отримати «легкі» гроші. Саме тому поліцейські регулярно залучають неповнолітніх до активного дозвілля і спонукають їх до законослухняної поведінки.
Так, офіцери відділу ювенальної превенції спільно з фізкультурно-спортивним товариством «Динамо» підписали Меморандум про співпрацю. Він передбачає спільну організацію та проведення фізкультурно-оздоровчих і спортивних заходів на 2017 рік. У рамках цих домовленостей поліцейські та спортсмени на базі дитячо-юнацької спортивної школи №1 провели для підлітків перегони на човнах, змагання з міні-футболу, бадмінтону та волейболу
В заходах взяли участь півсотні дітей віком від 9 до 18 років, серед яких – вихованці Чернігівського навчально-реабілітаційного центру, Чернігівської загальноосвітньої школи-інтернату імені М. Коцюбинського, Державного професійно-технічного навчального закладу «Чернігівського вищого професійного училища», неповнолітні, які перебувають на профілактичному обліку в секторі ювенальної превенції Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області, діти, сім’ї яких опинись в складних життєвих обставинах.
Після закінчення заходів всі учасників були нагороджені цінними подарунками, поліцейські частували дітей козацьким Кулішем та солодощами.

Джерело: policechernigivshchini

Опубліковано: 4-10-2017