І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Скільки грошей українців витрачається на лікування чиновників?

Згідно статистики, кожен громадянин України витрачає близько 45 грн. на лікування і відпочинок чиновників. Найбільші витрати направлені на медичне обслуговування представників влади. Усього в поточному році на ці цілі буде витрачено 643 млн. гривень, що відніме у кожного з приблизно 16 мільйонів 120 тисяч працюючих громадян по 40 грн.

Про здоров’я українських чиновників піклуються більше 3 500 медичних працівників, а своїм представникам влади надають чотири медичних установ, найбільшим з яких є клінічна лікарня «Феофанія», де обслуговуються 33 500 чоловік, включаючи близьку рідню чиновників. В це число входять народні депутати України, члени Кабінету міністрів та його секретаріату, співробітники Адміністрації Президента, Верховної Ради та інших державних органів.

Відпочинок представників влади обходиться українцям дешевле: за рік з працюючих громадян гражданами вирахувають сумму близько 5 грн. Ці засоби йдуть на фінансову підтримку санаторіїв та інших оздоровчих закладів, роботи яких забезпечують 237 чоловік.

Затрати на утримання державної резиденції і державної дачі загальною площею в 4 000 квадратів у поточному році складуть 5,32 млн. гривень. При цьому більша частина закладів для відпочинку представників влади приходиться на пансіонати та санаторії з оплачуваним проживанням – їх загальна територія складає близько 68,1 тис. Кв. м., на які йде близько 59,3 млн. грн. з бюджету.

Джерело: topor.od.ua

Опубліковано: 14-11-2017