Щастя - не мета життя, а його засіб
  • :
  • :

Свято танцю від Ніжинської хореографічної школи. ФОТО

15 грудня, у Ніжинському міському будинку культури відбувся щорічний традиційний, і вже 38 –й по рахунку, святково-звітний концерт Ніжинської  дитячої  хореографічної школи. Незмінним керівником школи, з початку її відкриття,  є Галина Львівна Тимошенко. У програмі святкового концерту взяли участь всі творчі колективи Ніжинської дитячої хореографічної школи. Усі вони продемонстрували високий рівень професійної та виконавської майстерності,  безмежне захоплення мистецтвом музики та хореографії. Того вечора танцювали  і випускники, колишні учні, а також благословили з початком найменших — першачків, які роблять хоча й перші, але вже впевнені танцювальні кроки на сцені.

Усмішки, аплодисменти, квіти,  подарунки, щирі побажання  лунали того вечора, і це лише частинка вдячності дітям  та їхнім педагогам, за ту творчу працю, якою вони  займаються даруючи глядачеві феєричні результати…

Довідково.

«Ніжинська дитяча хореографічна школа» (єдина на Чернігівщині)  відкрита у 1994 році «Ніжинська дитяча хореографічна школа» Ніжинської міської ради Чернігівської області –  навчальний заклад нового типу, ідеал школи ХХІ століття. Відкрита у роки  становлення незалежності України 1 вересня 1994 року Ніжинська дитяча хореографічна школа надає державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної і світової культури, готує підґрунтя для занять мистецтвом хореографії та занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури та  мистецтва.

Опубліковано: 17-12-2017