І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Свято меду у Ніжині. ФОТО

11 серпня близько півтора десятка пасічників з Ніжинщини, й не тільки, з’їхалися до древнього Ніжина на щорічний, вже четвертий Спасівський ярмарок під назвою «Свято меду», який відбувся біля Всіхсвятської церкви. Організатор ярмарку — Ніжинський осередок “Братство бджолярів України”, головою якого є Петро Балаш.
Пасічники представили мед та похідні від нього вироби: лікувальні витяжки, настоянки на основі продукту – медовухи, і навіть медову косметику та кондитерські вироби на основі солодкого бджолиного продукту. Коштував мед цього річ 100 гривень за кілограм і був представлений у великих грудках, у сотах та різноманітних баночках. Окрім меду на різний смак, можна було також придбати і ліки на основі продуктів бджолярства. На них, кажуть попит особливий.
На початку ярмарку ніжинський міський голова Анатолій Лінник привітав усіх присутніх, та вручив пасічникам подяки за участь у заході. Настоятель Собору Всіх Святих Сергій Чечин благословив та освятив всіх присутніх.
 
Далі пробували та купували мед та медовуху та дивилися концерт: на імпровізованій сцені виступили ніжинські таланти. Тим часом на Гоголівській представляли свої роботи народні майстри.
Нагадаємо, в минулому році святу завадив дощ, цьогорічний же ярмарок був напричуд яскравим, багатим на покупців та емоційним. Отже, у Ніжині літо в розпалі…

Опубліковано: 11-8-2017