І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Президент Дональд Трамп найближчим часом підпише закон, який передбачає посилення антиросійських санкцій.

Віце-президент США Майк Пенс під час свого візиту до Грузії повідомив, що президентДональд Трамп найближчим часом підпише закон, який передбачає посилення антиросійських санкцій.

Президент Трамп найближчим часом має намір підписати документ про введення санкцій проти РФ. Ми бажаємо їх скасування, але це можливо лише за умови виконання Росією взятих на себе зобов’язань, однак останні дипломатичні кроки Росії, на жаль, свідчать про протилежне,
– сказав віце-президент США журналістам у вівторок, 1 серпня.

Вранці 1 серпня ЗМІ з посиланням на “Интерфакс” поширили інформацію з посиланням на заяву Майка Пенса в Грузії про те, що Дональд Трамп вже підписав закон про посилення санкцій проти Росії.

Проте згодом на сайті агентства з’явилась інформація про те, що слова Пенса були неналежно перекладені.

Глава Кремля Володимир Путін у відповідь на законопроект щодо розширення санкцій проти РФ розпорядився суттєво скоротити штат американських дипломатів на території Російської Федерації.

На таке рішення відреагували влучною карикатурою. На карикатурі Сергія Йолкіназображений президент Росії Володимир Путін, якого затискає залізними лещатами, що символізують санкції Заходу. При цьому глава Кремля простягає у руці “список відповідних заходів”.

Іноземні ЗМІ такий крок Путіна пояснюють тим, що президент Росії б’є на сполох. Окрім того, такі дії в першу чергу вдарять по росіянах, а не американських дипломатах.

джерело:http:24tv.ua

Опубліковано: 2-8-2017