Щастя - не мета життя, а його засіб
  • :
  • :

Презентовано Книгу рекордів України-2018.Там є і ніжинці

У НСК «Олімпійський» презентували Книгу рекордів Національного реєстру рекордів України-2018, інформує 1NEWS з посиланням на УНН та 1news.com.ua

На заході були присутні кілька сотень людей, зокрема майже всі рекордсмени, представлені в книзі. Усіх рекордсменів урочисто запрошували на сцену та нагородили особистими примірниками Книги рекордів. Після цього вони залишили свій підпис на прапорі України.

У книзі представлені різноманітні категорії, зокрема «Міжнародні рекорди», «Спорт», «Мистецтво», «Космос», «Люди» та інші. Також є кілька категорій щодо рекордів у різних містах України — Одесі, Дніпрі, Харкові, Ніжині тощо.

Нагадаємо, Серед зіркових досягнень України є  і ніжинці.

Зокрема протягом цього та минулого року нашими земляками було встановлено наступні рекорди.

Костянтин Мухомодєєв встановив два рекорди: “Найбільша кількість присідань з руками над головою за 1 годину» і «Найбільша кількість згинань на прес, виконаних за одну годину.

Найстаріший водій в Україні Анатолій Грищинський отримав відзнаку рекордсмена в минулому 2016 році.

Кароліна Пархоменко встановила рекорд “Найменший тризуб із солоного тіста”

Настя Майорова створила найбільшу колекцію пейзажів України на 106 гарбузових зернятках.
Зазначимо, декілька рекордів були поставлені просто під час заходу. Зокрема, білорус Кирил Шимко поставив рекорд з найбільшої кількості задутих свічок — з другої спроби йому вдалося задути 42 свічки. А українка Ольга Лящук встановила рекорд з найбільшої кількості підходів станової тяги з 90-кілограмовою Книгою рекордів з бетону. Вона зробила 17 підходів за хвилину. Їхні рекорди увійдуть вже в наступне видання книги — 2019 року.
Джерело: nizhynnews

Опубліковано: 15-12-2017