І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Отримай власний автомобіль за два роки роботи в таксі

Під таким гаслом розпочалася нова програма у службі таксі «Лідер». ЇЇ мета –  збільшити кількість водіїв, зменшити час очікування клієнтом автомобіля та покращити якість обслуговування. Адже замовлень  «Лідер» має найбільше і завдання служби –  швидко та якісно виконати замовлення. До того ж ця програма покращить відношення водія до самого автомобіля, адже через два роки роботи він отримає його у  власність.

Механізм цієї програми простий. Бажаючий звертається у службу таксі, де укладає договір про співпрацю та оренду автомобіля з правом викупу. Сплачуючи від 100 грн. в день за оренду авто та  винагороду від загальної кількості замовлень, вже через 2 роки водій автоматично стає власником автомобіля і сам приймає рішення: чи залишатися далі працювати, чи іншим чином розпорядитися уже власним таксі.

Також  «Лідер»  надає пільгові послуги у ремонті, інформаційній та юридичній підтримці.

Вимоги до бажаючих заключити договір: чесність, порядність, чемність, платоспроможність, укладання договіру повного «каско»  та  виконання умов договору.

Результатом виконання програми  буде більш якісне надання послуг службою таксі, а працівник, окрім  щомісячного  прибутку, безкоштовно отримає у власність автомобіль.

Безкоштовне авто за два роки чесної роботи!

Телефон для довідок: (097) 8888857

Опубліковано: 24-11-2017