Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Обрали нового головного лісівника Чернігівщини

Переможцем конкурсу на посаду начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства став Олександр Демченко. Про це  повідомили в прес-службі відомства.
Як відомо, перша спроба Державного агентства лісових ресурсів обрати начальника обласного управління пройшла безрезультатно. Заявки на другий тур подали дев’ять кандидатів. 12 травня найбільшу кількість балів – 14,87 – набрав директор ДП «Холминське лісове господарство» Олександр Демченко. За ним іде директор ДП «Ніжинське лісове господарство» Юрій Болоховець – 11,14 бала.
Відзначимо також, що другий тур конкурсу, на відміну від безуспішного першого, проходив без онлайн-трансляції. Наказу про призначення нового керівника наразі немає, тому нині обов’язки продовжує виконувати тимчасовий голова управління Олександр Кириченко. Про нового головного лісівника Чернігівщини відомо, що народився він у 1965 році в с. Лоска Новгород-Сіверського району.

Закінчив Українську сільськогосподарську академію, а лісову біографію молодий спеціаліст розпочинав на Харківщині – майстром лісу Золочівського лісництва Жовтневого лісгоспу. У 2000-му очолив Холминський держлісгосп, який наразі є одним із кращих підприємств у лісовій галузі Чернігівщини.

cheline

Опубліковано: 18-5-2017