Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне.
  • :
  • :

Ніжин відвідали мореплавці аби вшанувати пам’ять Юрія Лисянського

5 квітня члени Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників на чолі з головою Сергієм Шобовтою завітали до Ніжина, аби вшанувати пам’ять видатного мореплавця – Юрія Лисянського*.

Біля пам’ятника Юрія Федоровича разом з почесними гостями міста зібралися представники Ніжинської міської ради на чолі з першим заступником міського голови Григорієм Олійником, заступником міського голови Ігорем Алексєєнко, представники Ніжинського державного університету ім. Миколи Гоголя на чолі з ректором Олександром Самойленком, представники Ніжинської міської організації ветеранів на чолі з головою Ларисою Алексеєнко та інші.

Після урочистої церемонії в честь 245-річниці з Дня народження видатного мореплавця Юрія Лисянського, відбулося покладання квітів до його пам᾽ятника.

Цього ж дня у стінах Ніжинського державного університету, за підтримки соціально-гуманітарного відділу, відбувся мистецький форум «Від слави українського магелана – до мужності героїв- підводників».

Cлова вiтання всім присутнім прозвучали вiд ректора унiверситету Олександра Самойленка а також вiд голови Всеукраїнської асоціації ветеранів-підводників Сергія Шобовти, який разом з профідним фахівецем соціально-гуманітрного відділу Сергієм Іванюком був ведучим заходу.

Концертна програма складалась з хореографічних та вокальних номерів, показу фільмів – лауреатів міжнародних кінофестивалів «Люди та кораблі», «Золоте курча». Також не обійшлася без нагород і подарунків, фінальної пісні «За тех, кто в море» та спільного фото на згадку.

Валентина Ващенко ndu.edu

Фото: Валентин Мисливий та Валентина Ващенко

 

Опубліковано: 11-4-2018