І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинці терміново потрібна допомога небайдужих людей

Майже відразу після народження лікарі діагностували в мене складну ваду серця і винесли шокуючий вирок – дитина не житиме, а якщо і житиме, то недовго. Але моя мама вирішила інакше, вона заприсяглася, що я буду жити і вона зробить усе можливе і неможливе для мого порятунку, вона буде боротися за мене і зі мною! І саме з того моменту почалася боротьба за життя, яка триває і сьогодні.
У 3,5 місяці мені зробили першу операцію на серці, а в 11 років другу.
Сьогодні мені вже 23 роки, хоча майже ніхто не вірив у те, що я взагалі буду жити. Звичайно ж моє життя ніколи не було схоже на життя інших людей. Мені завжди було важко, було багато болю, сліз, багато обмежень, заборон, але це не зламало мене, навпаки – це зробило мене сильною.
На жаль, мою ваду серця неможливо виправити навіть хірургічним шляхом, можна лише тимчасово полегшити симптоми, що й було зроблено в моєму випадку. За останні 3 роки мій фізичний стан різко погіршився. Вада серця дала ускладнення на легені і тому зараз мій організм постійно страждає від нестачі кисню. Незважаючи на допомогу лікарів, на проведені операції, на постійний прийом ліків, кисневу терапію, зараз я практично весь час проводжу вдома, мені важко ходити, важко дихати, інколи навіть важко говорити… На сьогоднішній день в Україні мені уже нічим не можуть допомогти. Єдиний спосіб врятувати мені життя – це ПЕРЕСАДКА комплексу СЕРЦЕ-ЛЕГЕНІ!
Приблизно рік тому ми подали документи в Міністерство охорони здоров’я України в чергу на трансплантацію за кордоном. Сьогодні ми отримали позитивну відповідь від МОЗу, ми знайшли клініку, яка згодна мене прийняти. Операція буде проведена за рахунок держави, але як виявилося, щоб потрапити на лікування, нам, окрім коштів виділених державою, потрібно мати додатково ще 10 тисяч доларів. Виліт до клініки планується вже за місяць. Моя сім’я – це я і моя мама, чоловіка і батька у нас немає, мої бабуся і дідусь вже старенькі і самі потребують допомоги. Мені постійно треба дороговартісне лікування і тому самостійно назбирати таку суму і за такий короткий проміжок часу для нас просто нереально. Я понад усе хочу вільно дихати і жити повноцінно, тому Я ПРОШУ ВСІХ НЕБАЙДУЖИХ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПОРЯТУНКУ МОГО ЖИТТЯ!

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ПЕРЕРАХУВАННЯ КОШТІВ!
Приватбанк 5168 7450 1055 6733 – мама, Ющенко Світлана Миколаївна (+380985106702)
Приватбанк 5168 7573 1522 6003 – я, Ющенко Владислава (+380682357336)

Опубліковано: 3-12-2017