І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинці представили Україну на Чемпіонаті Європи з бойового самбо

28-29 липня у м. Спліт (Хорватія) проходив Чемпіонат Європи з бойового самбо серед чоловіків, юніорів та юнаків старшого віку. До складу збірної України було включено 4 вихованця Ніжинської КДЮСШ ФСТ “Спартак”.

На жаль, через обмеженість фінансування не змогли поїхати на змагання юнаки старшого віку: Назар Гартюх, Іван Кубрак  та Нікіта Полівко. Місто  Ніжин та Чернігівську область у збірній представлав Володимир Тимченко, який посів ІІІ місце у ваговій каткгорії 62 кг. Це останній виступ Володимира у цій ваговій категорії. Він переходить у наступну вагову категорію,  і вже восени на чемпіонаті України виступатиме до 68 кг.

Збірна України посіла І місце у загально-командному заліку, ІІмісце Польща. ІІІ місце у Франції.                         Тимченко Володимир у 2017 році вже вдруге виконав норматив Майстра спорту України.

Побажаємо успішних виступів у новій ваговій категорії. Також бажаємо успішних виступів Гартюх Назару, Полівко Нікіті та Кубрак Івану на чемпіонаті Європи з хортингу, який проходитиме восени  в Украні.  

Інформацію сайту “Нежатин” надав Павло Кудлай

Опубліковано: 7-8-2017