І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинців «нагріли». Причини затримки обіцяного тепла

Виконавчий комітет Ніжинської міської ради вирішив надати дозвіл товариству «НіжинТеплоМережі» розпочати надання послуг з теплопостачання вже цього тижня, Ніжинському відділенню Публічного акціонерного товариства «Чернігівгаз» та Ніжинському району електричних мереж «Чернігівобленерго» розпочати надання послуг з газопостачання та електропостачання для опалення.
13 жовтня тепло мало «піти» по батареям ніжинських будинків, загальноосвітнім школам та дошкільним навчальним закладам міста, вищим та спеціальним навчальним закладам міста соціального та культурного призначення, у житловому фонді комунальної власності територіальної громади міста Ніжина, кооперативних житлових будинках, будинках об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, приватному житловому фонді, а також у відомчому житловому фонді підприємств, установ та організацій міста.

Обіцяно було й те, о того ж дня буде і постачання гарячої води.
Проте, в п’ятницю тринадцятого ніжинців спіткало розчарування – вчасно поданого обіцяного тепла не дочекались. Не було подано воно і в дитячі садочки. Про причини затримки журналісти сайту «Нежатин» поцікавились у «НіжинТеплоМереж».

«Процес запуску котелень і розподіл теплоносія по системі це складний технологічний процес який може розтянутись на декілька днів. Люди працюють, процес складний і іноді непередбачуваний», – повідомили теплопостачальники.

Отже, скоріш за все, тепло в оселях ніжинці відчують після Покрови, а поки будуть грітися ярмаркуванням.

Звісно, що на фоні підняття тарифу, затримка подачі тепла обурює населення. За нещодавно отриманою інформацію батареями жителів мікрорайону Космонавтів вже “пішло” ледь відчутне тепло. Так, на сторінці «НіжинТеплоМереж» у Фейсбук ніжинці вже активізувались у своїх коментарях.

Опубліковано: 13-10-2017