І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинців запрошують долучитись до увічнення пам’яті видатного українця

У зв’язку з підготовкою до створення постійної експозиції, присвяченої видатному земляку, навколосвітньому мореплавцю, мандрівнику козацького роду Юрію Федоровичу Лисянському (1773-1837), Музей рідкісної книги та бібліотека Ніжинського державного університету звертається до всіх, хто хоче та має можливість взяти участь в увічненні пам’яті видатного українця.

Ми збираємо експонати, пов’язані з персоною Ю.Лисянського та темою морських подорожей. Це може бути все, що завгодно: старовинні книги, листівки, карти, глобуси, гравюри, малюнки парусників, старовинні компаси, оптичні прилади мореплавців, елементи оснащення старих кораблів, мушлі, фрагменти коралів, висушені рослини та екзотичні морські тварини, мінерали з далеких островів тощо. Головне, щоб усі ці речі були пов’язані тематикою морських подорожей. Заздалегідь дякуємо за допомогу та розуміння.

З пропозиціями звертайтеся на адресу Бібліотеки Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя (м.Ніжин, 16600, вул. Гоголя, 4; електронна адреса biblioteka_ndu@ukr.net) або на нашу фб-сторінку.

Імена дарувальників, експонати яких будуть виставлені в музеї, будуть відображені в експозиції.

Бібліотека ім. М Лавровського Ніжинського держуніверситету ім. М Гоголя

Опубліковано: 10-10-2017