І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинські учні та вчителі на Міжнародному рівні добре знають про війну і голокост

27-29 вересня у Києві проходив Фінал XIV Міжнародного конкурсу творчих робіт школярів, студентів, аспірантів і вчителів «Уроки війни та Голокосту – уроки толерантності», організований Українським інститутом вивчення Голокосту «Ткума» за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Про це Високому Валу повідомили у Ніжинській РДА.

За результатами захисту, у номінації «Педагогічна майстерність» – третє місце посіли Людмила Єсипенко (вчитель історії Талалаївської ЗОШ І-ІІІ ст.) та Тетяна Черненко (завідувач районної психолого-медико-педагогічної консультації) «Війна з жіночим обличчям (фільм про жіночі долі війни, жінок з Ніжинщини)». Людмила Єсипенко також зайняла друге місце за «Виховний захід: «Історію не перепишеш, пам’ять не зітреш…»».

Не відстають від успішних вчителів і учні: у номінації «Науково-дослідницька робота» перемогу здобула випускниця Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Єлизавета Гуга «Він жертвує життям своїм для спасіння інших…» (Життя і служіння Феоктиста Смельницького). У номінації «Пошукове дослідження» друге місце посіла Ірина Мершинець – (випускниця Шатурського НВК) «Чужого болю не буває… Праведник народів світу – Устинія Петренко» (Документальний фільм з елементами художньої драматизації).

За витинанку «Забутий геноцид» перемогу здобула учениця Лосинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Катерина Бондаренко у номінації «Художня майстерність»

Загалом цьогоріч на конкурс було надіслано 250 творчих робіт з усієї України, у тому числі, з Луганської обл. і Криму. Із них 56 робіт були визнані найкращими та обрані членами журі до участі у фіналі. Фіналістами цього року стали 12 студентів, 25 вчителів – при чому не лише історії, а й української мови, літератури, права; та 25 школярів.

Опубліковано: 9-10-2017