Плани – ніщо, планування – все. – Дуайт Д. Ейзенхауер
  • :
  • :

Ніжинські спортсмени вибороли перші місця на Кубку України з бойового самбо

12-13 квітня у с. Підгірці Київської області проходив Кубок України з бойового самбо серед дорослих. Вихованець Ніжинської спортивної школи ФСТ “Спартак” Тимченко Володимир впевнено отримав 3 премоги та посів ПЕРШЕ місце у ваговій категорії до 62 кг, та виконав нортматив Майстра спорту України. Тренер та діючий спортсмен Нестеренко Євгеній – 68 кг та спортсмен Крило Сергій – 74 кг – посіли 7 місце.
13-14 квітня після дорослих, вже у Чемпіонаті України. на килим вийшли юніори (до 18 рокі), старші ( 15-16 років)  та середні (13-14 років) юнаки.
серед юніорів  62 кг – Паляничка Сергій – програв у першому поєдинку та вибув із змагань.
Не підвели Ніжин та і всю Чернігівську область спортсмени старшої вікової групи.Два перших місця ( Полівко Нікіта 68 кг та Кубрак Іван 82 кг ), три третіх ( Свирид Віктор та Кубрак Ярослав – 74 кг, Гартюх Назар +82 кг) і 7 місце Іову Михайла 68 кг принесли загальне ПЕРШЕ командне місце серед 15 регіонів України.
Юнаки середнього віку виступили менш вдало, але стабільно. Треті  місьця посіли- Смірнов Тимофій – 48 кг, Пузанов Вадим-52 кг, Литовченко Андрій – 57 кг, Мехед Володимир – 62 кгта 5 місце Мірошніченуо Дмитро.
Тренерів та спортсменів вітаємо з перемогою.