І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинські підприємці і влада шукають прийнятний консенсус

7 березня у великому залі виконкому обговорювали створення робочої групи по розміщенню малих архітектурних форм у  Ніжині. Мова йде про кіоски і торгівельні павільйони, які досить часто мають не естетичний вигляд або порушують гармонію навколишнього простору.

Голова депутатської комісії з земельних питань Андрій Деркач зауважив: «Якщо в місті розташовані мафи, то вони мусять мати ошатний вигляд і не псувати своїм виглядом естетику міста»

Приватні підприємці наголошували, що вони з радістю приведуть свої торгівельні точки до належного вигляду, але просили створити їм умови для комфортного ведення бізнесу: облаштувати вбиральні, а також подовжити терміни оренди з теперішніх трьох років оренди кіоска до шести.

Підприємці зазначили, що вкладати кошти на модернізацію і осучаснення торгівельної площі можливо говорити лише при довгостроковій оренді.

Світлана Рожок член депутатської комісії з земельних питань зазначила, що напрацювати схему взаємодії по приведенню торгівельних площ до естетичної відповідності можливо лише при взаємодії депутатського корпусу і представників із числа приватних підприємців.

Результатом півторагодинного обговорення стало одноголосно прийняте рішення всіх присутніх членів земельної комісії по створенню робочої групи по розміщенню малих архітектурних споруд.

Опубліковано: 9-3-2018