І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинські підлітки наражають себе на небезпеку, граючись на даху бідівлі колишньої бані

Всім добре відомо, що підлітки, здебільшого обирають для себезанедбані споруди, аби там проводити свої екстримальні ігрища. Відповідно, там ніхто вже не несе відповідальність за їх життя.

Таким місцем у Ніжині стала будівля колишньої бані. Тему зборів там неповнолітніх неодноразово піднімали на засіданнях, що проводились у міськвиконкомі. Проте, як можна побачити на фото нижче всі обговорення безрезультатні.

Ніжинка Анна Філь на сторінці у Фейсбук висловила наступну тему:

“І знову про стару, занедбану баню… улюблене місце бомжів, наркоманів, безпритульних собак та підлітків… Майже кожного вечора, проходячи повз цю будівлю, бачу дітей, які там прогулюються. А сьогодні, взагалі була шокована напливом дітей на цій будівлі. Ніби прийшли на екскурсію. На жаль, фото не дуже якісне, але 8 дітлахів на ньому видно, і це лише на другому поверсі. Доречі ці дітки при мені скинули дві кирпичини вниз. Я, мабуть, не пропустила жодноі статті, яка стосувалася цієі бані: реконструювати – дорого, знести -дорого, охороняти – теж дорого (це так йшлося в тих статтях)… Ну, а хоча б  патрульній поліціі, хоч ввечері можна перевіряти цю будівлю??? Чи це теж дорого? Чи поки хтось не гепнеться з неї або когось кирпичиною не привалить ніхто за неі не візьметься? Пане Мер та вельмишановні депутати, можливо варто включити це питання до розгляду на черговому засіданні? Чи потрібно складати чергову петицію? Дякую за увагу.”

 

Нагадаємо, починаючи з весни 2016 року ніжинці жили в очікуванні, коли ж в місті нарешті відкриється комунальний басейн. Таку надію дали людям міські депутати, підтримавши пропозицію обласного депутата Сергія Охонька щодо реставрації старої лазні під міський басейн по вулиці Червонокозачій з відновленням її роботи. Але 27 січня на засіданні 20 сесії міської ради було прийнято рішення щодо продажу даної будівлі на аукціоні. Єдиними, хто його не підтримали, були представники від ВО ”Батьківщина”. Треба зазначити, що після продажу власник має повне право використовувати його так як захоче. Та, як бачимо, використовується вона ніжинськими підлітками…

Опубліковано: 16-8-2017