І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинські волонтери подарували свято діткам, які опинилися в скрутних життєвих обставинах

Світ починається з дитини. Її мрій думок й сподівань. Сьогодні маленькі капітани, принцеси, любителі дворових котиків та рятівники кволих пташок завтра почнуть будувати такий світ, який наповнював їх дитячі роки. Створити сприятливі та комфортні умови, підтримати внутрішній вогник доброти й любові в дитячому серці задача та прямий обов’язок дорослих, які перебувають у тісному контакті з дітками.
Галина Бондаренко викладач кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи при НДУ ім. Миколи Гоголя, керівник волонтерської групи «Час для нас» вже багато років опікується дітками, які опинилися в скрутних життєвих обставинах та перебувають у Центрі соціально-психологічної реабілітації м. Ніжина. Разом з волонтерами Галина робить незамінну справу – дарує дітям свою увагу й любов. «Вони дуже тішаться, коли ми приходимо, знають моє і студентів імена. Щоразу питають, коли прийдемо знову. У них є можливість з нами побешкетувати, погратися, книжки почитати і просто посидіти на ручках і поговорити. Більшість з них такі щирі і відкриті. Хочеться їх пригорнути, просто вислухати і підтримати»,- розповідає Галина.
На честь свята 8 березня Галина Бондаренко разом з волонтерською групою «Час для нас» вирішила подарувати діткам Центру соціально-психологічної реабілітації невеличкий майстер-клас «Лялька». Галина зізнається, що зараз волонтери ініціюють зустрічі з дітками та активно взаємодіють з ними «Добра стає більше»- впевнено заявляє Галина.
Діти з радістю включилися в роботу, робили цікаві мотанки, а потім бешкетували в різноманітних образах мультперсонажів.
Вже традиційно в волонтерській роботі Галині Бондаренко допомагають не байдужі люди задля покращення життя людей, які цього потребують: Громадські об’єднання Ніжинщини та Чернігівщини «Спілка Самаритян України Чернігівське об’єднання», «Соломія», «Сила матері», «Рада порада», також учні Ніжинської ЗОШ № 7 і ДНЗ № 16.

Вже вкотре можна пересвідчитися, що добра в нашому світі багато. Вселяє оптимізму подібна робота Громадських об’єднань, волонтерських груп і окремих не байдужих громадян нашої області!

Лілія Журко для сайту “Нежатин”

Опубліковано: 11-3-2018