І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинському центру первинної медико-санітарної допомоги подарували автомобіль

Минулої п’ятниці Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги отримав новенький вітчизняний автомобіль. Міський голова Анатолій Лінник за участю секретаря міської ради Валерія Салогуба, заступника міського голови Сергія Дзюби, головного лікаря ЦМЛ імені М. Галицького О. Костирка , головного лікаря центру Оксани Калініченко вручив водію ключі від автівки.
– На серпеневій сесії міської ради депутати підтримали пропозицю щодо виділення коштів на новий автомобіль для центру надання первинної медико-санітарної домпомоги, – розповідає міський голова Анатолій Лінник. – Після процедур закупівлі сьогодні ми маємо поповнення автопарку сучасним, новим автомобілем, який необхідний для надання медичної допомоги.
Наразі міські амбулаторії забезпечені автомобілями не в повному обсязі (з необхідних 7 наявні 5), але, як зазначила Оксана Андріївна, у наш скрутний час, це надзвичайно важливий крок для поліпшення якості надання первинної медико-санітарної допомоги жителям міста. Також Оксана Калініченко подякувала міському голові і всьому депутатському корпусу за сприяння у розвитку первинної ланки медичної допомоги у місті.

Ніжинська газета «Вісті» 

Опубліковано: 13-11-2017