І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинських вчителів не зупинить навіть карантин

Учитель – не просто професія…
Дуже точно про вчителя писав відомий поет С.Соловейчик: “Він актор, але його глядачі й слухачі не аплодують йому. Він скульптор, але його роботи ніхто не бачить. Він лікар, але його пацієнти рідко дякують за лікування та далеко не завжди бажають лікуватися. Де ж йому взяти сили для щоденного натхнення?Тільки в самому собі, тільки у свідомості величі своєї праці”.
Від педагогів вимагається багато чого: бути креативними, уважно ставитися до дітей, виявляти цікавість до своєї роботи, предмету. Відмінними рисами справжнього педагога повинні бути: нестримне бажання постійно розвиватися,самовдосконалюватись. Справжній учитель не перестає здобувати нові знання все життя, бо педагогіка – це наука. яка не стоїть на місці, це постійний рух тільки вперед, у ногу з часом.
Карантин уніс свої корективи у життя педагогів ННВК №16 “Престиж”. Вони вирішили обмінятися своїм досвідом із учителями суміжних кафедр. Щодня у навчальному закладі педагоги проводять майстер-класи. Цікаво, креативно, творчо. пізнавально, мобільно проходять такі заходи,а головне – дуже потрібно. Наші вчителі на гарному рівні володіють методикою викладання, сучасними технологіями,
Не кожна людина може бути вчителем, бо ця професія вимагає щоденної кропіткої праці, величезного терпіння та непідкупної любові до дітей.

Ільченко В. П., учитель зарубіжної літератури.

Опубліковано: 10-2-2018