І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинським дітлахам подарували казку

20 листопада Ліга старшокласників , гурток «Театральний»  Ніжинського будинку дітей та юнацтва на чолі з психологом НБДЮ Анжелікою Тимченко відвідали Центр соціально-психологічної реабілітації дітей з благодійною, розважальною программою  приуроченного до всесвітнього Дня Дитини під назвою «Подаруй дитині казку».

«А я в дитинстві гралася в ляльки,
Любила взимку на санчатах мчати.
Читати про дівчаток книжечки.
І цілий день не зазирать до хати.
Моє дитинство – скошена трава,
Моє дитинство – на деревах сливи.
Сестри скакалка зовсім не нова,
І мокрі черевики після зливи.
Моє дитинство – друзі під вікном,
Які кричать: “Ану, гайда гуляти!!! ”
Це бавитись з замурзаним котом.
Це новий бантик – і у тебе свято..
Як шкода…Зараз діти не такі,
Не виділяють мультиків в газеті.
І вподобання зовсім вже не ті,
Їхнє дитинство заблукало в інтернеті…
Цими віршованими рядками Ірини Карпи ми сьогодні розпочали святкову благодійну розважально-ігрову програму “Подаруй дитині казку”. Ліга старшокласників м. Ніжина (координатор А. В. Тимченко) та вихованці гуртка “Театральний” (керівник І. В. Наконечна) завітали до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, щоб привітати вихованців закладу з Всесвітнім днем дитини.
Ліричні милі вірші, гуморески, забавлянки та пісня від театральчиків створили святковий настрій для малечі. Та в гості ми прийшли не з порожніми руками! Завдяки великим люблячим серцям місцевих благодійників, котрі вирішили залишити свої імена в таємниці, ми мали змогу пригостити дітлахів смаколиками: яблучками, мандаринами, печивом та цукерками!!!
Та на цьому наша програма не скінчилась – за допомогою учнівської молоді та їх координатора був проведений веселий ігровий інтенсив, що дало змогу закріпити гарний позитивний настрій та святкову атмосферу дитинства в закладі!
Сподіваємось, що організатори та учасники акції збережуть в своїх серцях це відчуття тепла, любові та радості ще дуже довго!
Ну а наша дружба та партнерська співпраця з Центром реабілітації і надалі триватиме, оскільки вже завтра ми чекаємо вихованців старшої групи на гру»

Підготувала психолог НБДЮ Анжеліка Тимченко

Опубліковано: 21-11-2017