І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинський вокзал “поринув” у темряву?

З настанням темряви деякі віддаленні райони Ніжина перетворюються на «непроглядний ліс», де можливість травмуватися або накликати на себе біду досить висока. І таких віддалених районів дуже багато, котрі ще стоять в черзі на освітлення. Тому кожному третьому ніжинцю відоме відчуття блукання в пітьмах.

Проте, така  «економія електроенергії» на стратегічно значимому і небезпечному об’єкті, як вокзал,  була досить неочікуваною. Так на сторінці «Ніжинської народної ради» в мережі Facebook було розміщено публікацію від користувача Валерія Щекотіхіна, в якій він обурюється ситуацією, яка склалась 9 жовтня о 23 годині на Ніжинському вокзалі. За його словами жодного діючого ліхтаря не було помічено. Номери вагонів на прибуваючих поїздах не можливо було побачити, а люди ледь не травмувалися пересуваючись по території вокзалу в суцільній темряві.

Нажаль, ми не змогли додзвонитися до керівництва ніжинського вокзалу, але сподіваємося, відповідальні за освітлення  усунуть цю проблему задля загальної безпеки громадян.

Лілія Журко

Опубліковано: 10-10-2017