І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинський будинок дітей та юнацтва вкотре радо ділиться своїми надбаннями або « Моя Україна! Люблю її, крапка!»

Із нагоди Дня художника, який святкують 8 жовтня, всіх бажаючих запросили до художнього відділу Ніжинського краєзнавчого музею.

Гості музею могли переглянути виступи  юних вихованців НБДЮ, послухати зворушливі рими про Україну, відчути в кожному слові надію на прекрасне майбутнє нашої Батьківщини, насолодитися переливами фортепіано і дзвінким щебетом маленької співачки. Все це і багато іншого допомогло всім присутнім поринути у казковий і незбагненний світ мистецтва.

Організував виставку «На крилах творчості» весь дружній колектив працівників НБДЮ, серед яких: Наталя Яременко, Олена Ярешко і багато інших талановитих працівників…

Саме Олену Ярешко ми попросили провести нам невеличку екскурсію по виставці, познайомити нас із роботами, а також розповісти, з яких матеріалів вони виконані.

Серед  митців-викладачів на виставці були присутні роботи Юлії Ревтюх, Юлії Хоменко, Руслани Коросько,  Олени Ярешко і Ірина Сачек та їх вихованців. Окремою авторської експозицією були представлені авторські роботи Ірини Забродської.

На виставці також був представник методичного кабінету Управління освіти міста Ніжина Ольга Даниленко. Ми запитали в неї, які емоції  викликала ця виставка, і ось що ми почули : «Сьогодні ми можемо побачити, що не має меж творчості. Хотілося б подякувати нашим колегам за те, що вони не зупиняються, вони постійно в активному, новому і креативному пошуку. Вони завжди мислять на перспективу і відтворюють  позитивне бачення майбутнього. Їх позитив і невичерпне джерело натхнення відображається в творчості їх вихованців – нашого світлого, і, я вірю, кращого майбутнього».

Лілія Журко

   

Опубліковано: 9-10-2017