І чужому научайтесь, Й свого не цурайтесь. Т. Г. Шевченко
  • :
  • :

Ніжинський басейн: два тижні, а результатів – нуль

Будь-яка важлива справа для міста робиться не парою рук, а цілою командою. І роботи якісно і в термін будуть виконані лише тоді, коли кожна з організацій буде відповідально ставитись до своєї частини робіт. Це можна порівняти з мурашником, де всі чітко розуміють мету і слідують їй, якщо ж ні вийде ефект «стрекози», яка, як в байці «лето красное пропела, оглянуться не успіла, как зима глядит в глаза…» Не хотілось би, щоб така доля чекала на омріяне ніжинцями будівництво бассейну…
Минуло більше двох тижнів з часу проведення чергової сесії міської ради, на якій депутати одноголосно прийняли рішення щодо виділення коштів на проект будівництва басейну та надали дозвіл на виготовлення проекту землеустрою під майбутній басейн по вулиці Незалежності. Після рішення сесії, першим етапом було виділення з міського бюджету 30 000 грн. комунальному підприємству «Спорт для всіх» на виготовлення необхідної землевпорядної документації. Та паралельно повинен бути заключений договір на проектування басейну. Ще на сесії міськради було неодноразово наголошено на необхідності діяти оперативно в даному питанні, адже залишилось не так багато часу, аби проект встиг на початку 2018 року вийти на площадку Державного фонду регіонального розвитку адже заявки подаються до жовтня місяця . Саме звідти повинне надійти більша частина фінансування.

З неофіційних джерел ми дізналися, що за два тижня жодна структура практично взагалі нічим не займалася, щоб отримати офіційну інформацію ми звернулися до відповідальних сторін. На якому ж зараз етапі знаходиться процедура виготовлення проектної документації, доручена КП «Спорт для Всіх»? З цим питанням редакція нашого видання звернулась до директора підприємства Сергія Півня. Він зазначив, що проектна документація ще не виготовлена, адже їй передують інші процедури. «Це справа не одного дня. Для виготовлення проектної документації, необхідно обрати підрядника, який буде її робити, зробити топографічні знімки, скласти кошторис робіт. Тобто, перші кроки вже зроблені», – прокоментував Сергій Півень. Отже, якщо виготовлення проектної документації просувається так повільно, то про підписання договору з проектантом вже й годі говорити. З приводу даної ситуації ми поцікавились у начальника УЖКГ та Б Анатолія Кушніренка. Він зауважив, що договір від проектанта басейну управління вже отримало і наразі юристи його вивчають.

З усього сказаного, випливає тільки один висновок – результат виконаних робіт покаже, наскільки влада міста зацікавлена будівництві басейну, а разом з тим і в здоров’ї населяння та розвитку міста. Адже, якщо шанс є, не використати його стане провалом, якому немає виправдання.

Опубліковано: 11-8-2017